1 (1).jpg

Osobný Horoskop

Osobný Horoskop je unikátny Blue Print ultimátneho potenciálu pre náš život. Obsahuje omnoho viac, než to,

kým sme a čo by sme mali robiť. 

Pre mňa odhaľuje Vesmírnu bytosť, ktorá si prišla do fyzického života precvičiť  svoje túžby cez určité vtelené energie,

v určitý čas a v istej fyzickej forme. Vybrala si kontinent, krajinu, mesto, rodinnú líniu, telo, výzor, výzvy a lekcie tak, aby si zaistila čo najväčší rast a napredovanie. Ako bytosti sem prichádzame vedome s istou dávkou slobodnej vôle a s pred-plánovanými záchytnými bodmi, ktoré sa udejú nech ideme akoukoľvek cestou. 

A ako sa naše vedomie rozpína a učí, rozpína sa aj Vesmír a učí sa s ním.

Z Osobného Horoskopu môžeme zistiť z akej minulej energie prichádzame, s akými nadaniami, darmi sme sa narodili a taktiež akými výzvami sme si zvoli prejsť, aby sme dosiahli, čo najviac expanzie. Taktiež uvidíme naše detstvo, školu, náš ľúbostný život, zdravie, čo potrebujeme v romantických vzťahoch, ku kultivácií duše, či budeme mať manželstvo, deti a okrem mnoho ďalšieho aj cieľ tejto inkarnácie spolu s vyššími cieľmi ducha a Vyššieho Ja.

Potenciál Osobného Horoskopu je bez limitov, je odrazovým mostíkom pre každú ďalšiu Astrologickú techniku a vždy bude vašim najsilnejším kompasom od ktorého sa všetko odvíja. Ako hlboko sa doň ponoríte je iba na vás a vašom odhodlaní spoznať seba samého.

Pre mňa ako Astrológa, je vidieť niekoho Horoskop, ako rozbaliť si vianočný darček pod stromčekom každý jeden krát. Prináša mi to naplnenie, radosť a cítim sa poctená, že práve Ja môžem pozorovať vašu osobnú 'Nočnú Oblohu' 

65eur

4_edited.jpg

Progresný Horoskop 

Ako viete, nič nezostane rovnaké. Všetko sa časom vyvíja a rastie. 

Osobný Horoskop je momentka zamrznutá v čase. Nabalená všetkými životnými potenciálmi a témami pre tento život. Nezáleží na tom, čo robíme počas života a, ako veľmi rastieme a myslíme si, že sme sa zmenili, pretože toto všetko je zapísané v našom Horoskope. Je to jediný Horoskop, ktorí by sme mali spoznávať a vedieť naspamäť. Ale to neznamená, že po našom narodení sa čas zastavil. Pokračuje ďalej a taktiež aj náš Horoskop, ktorý sa po určitom dlhšom čase posúva do nových vôd a vyformuje nové aspekty a vzorce-obrazy. Toto prirodzené rozvinutie sa volá Progresný Horoskop - Progresia. Najsilnejší progres aký môžeme mať, je posun našich Pilierov života - ASC DC MC IC do nasledujúceho Znamenia. 

Neznamená to však, že, keď nastane tento posun, že opustíme jedno a staneme sa druhým. Je to skôr o tom akoby sme na našu pôvodnú fotografiu aplikovali farebný filter, nová prísada a príchuť do hlavného jedla. Prepožičiavame si energiu nasledujúceho Znamenia, jeho vlastnosti a učíme sa tým niečomu úplne novému od nás samých. Svojou skúsenosťou sa tak vieme lepšie vcítiť do aj iného Znamenia. To je cool však? Niekedy je úžasné, keď sa po rokoch transformuje nejaká naša životná výzva do jemnejšej formy alebo nájdeme riešenie na dlhotrvajúci problém a tým sa vzorec vytratí. Alebo veci a talenty, ktoré sme ignorovali či boli neaktívne zrazu ožiari Slnko alebo Mesiac a my sa prebudíme do ich plného vyjadrenia. Zrazu sú cítiteľné a vyjadriteľné...to je nádhera. Všelijaké zaujímavosti takto vedia byť odhalené v Progrese a želám si, aby všetci mali aspoň štipku záujmu pre ten ich.

Tento Horoskop je vhodný pre tých, ktorý sa už lepšie vyznajú vo svojom Osobnom Horoskope :) 

65eur

july-2020-astrology-720-02 (1).jpg

Tranzitný Horoskop

Tranzit je najpoužívanejšia technika v Astrológií, keďže udáva do pohybu všetky ostatné druhy Horoskopov. Tranzity sú pohyby Planét v prítomnom čase na oblohe a pozorujeme v akých domoch sa nachádzajú, aké aspekty tvoria a ktoré témy nášho života dávajú do pohybu. Ich sila sa odzrkadľuje na Osobnom Horoskope, Progresom Horoskope, Horary, Synastry, hlavne na Slnečnom Návrate atď. Je to veľká kopa informácií a je dôležité vedieť, čo je prioritou.

V mojej praxi dbám na Tranzity Planét k môjmu Osobnému Horoskopu, ktorý mi vždy ukáže aké témy sa otvárajú a Slnečný návrat mi ukáže, asi ako by to mohlo vyzerať. Ako matrioška - príbeh v príbehu rozdelený na menšie časti.

Tranzity Osobných Planét ako Slnka, Mesiaca, Merkúru, Venuše a Marsu nemajú rovnaký efekt na náš život ako pomaly pohybujúce sa Planéty, ktoré cez jednu časť nášho Horoskopu môžu prechádzať niekoľko rokov. Tie sú extrémne dôležité a je vhodné sa na ne dopredu pripravovať a naučiť sa ako s nimi narábať. 

Energie Planét Saturn, Jupiter, ale hlavne Urán, Neptún a Pluto sa v tichosti nabaľujú počas mesiacov a rokov. Ak ignorujeme ich vzdialené hlasy, neskôr na nás spustia lavínu, ktorá sa bude znášať oveľa náročnejšie. To sú presne tie momenty, v ktorých náš život skolabuje a všetko sa zdá stratené, zničené a beznádejne. Tie momenty kedy sa zdá, akoby sme plávali cez nekonečne čierne more bez nádeje na svetlo. Ale aj napriek tomu, aj v týchto momentoch, ak nie práve v nich sa miesi to najväčšie požehnanie a dar od Vesmíru, ktorému môžeme porozumieť, aj vďaka Astrológií. Lekcie a význam skrytý za bolesťou a temnotou vždy vedie k expanzií a postupom času zapadá dokonale do životného obrazu.

Samozrejme, nie všetky Tranzity sú tak dramatické a môžeme prežiť veľa svetla, lásky a úspechu v období benefitujúcich Planetárnych pohybov.

Ako žiadosť o ruku, tehotenstvo, nájdenie romantického partnera, kúpiť pozemok či byt, kariérny úspech, zvýšenie hojnosti, osobnostný rast a mnoho ďalšieho. :)

Tak čo sa práve deje vo vašom živote?

65eur

circle-zodiac-signs-with-sun-and-moon-ve

Synastry Horoskop

Keď sa povie Partnerský Horoskop, každému ihneď napadne Romantický Horoskop. Ale Synastry je omnoho viac. Samozrejme nemôžem poprieť úžasnú silu tejto techniky, ktorá odhaľuje potenciál a synergiu medzi dvoma partnermi alebo milencami, avšak ja vám chcem ukázať jej nespočetné možnosti mimo prvého dojmu. Všetko a čokoľvek, čo sa zrodilo, narodilo, bolo vytvorené alebo sa stalo, ako event má svoj vlastný Osobný Horoskop.

Hocičo, čo má svoj Osobný Horoskop môže byť daný do vzťahu s niečím iným, čo má svoj Osobný Horoskop.

Takže kombinácie v tomto pohľade sú nekonečné. Každý pár dvoch v akejkoľvek forme na seba nielen vplýva a triggeruje sa, ale aj vyprodukuje unikátny tretí Horoskop - Midpoint / viď nižšie / kalkuláciou prvých dvoch a ich spojením. Keď je táto tretia entita-vzťah správne živený stane sa silnejším a vyformuje samostatné vedomie. Spôsobom akým sa k nášmu vzťahu správame, ako o ňom premýšľame, ako o ňom hovoríme, ako reagujeme a akú energiu doň vkladáme, taký ten vzťah bude pre nás. Synastry pár môže byť aj objekt, práca, zviera alebo niečo nehmotné ako prvé stretnutie, Spirituálny posun, alebo spoznanie niekoho dôležitého či vzťah aký sa vytvorí, keď sa presťahujete do domu, či si nájdete novú prácu. ~

Naša myseľ a perspektíva v, čo veríme, bude zohrávať veľmi hlbokú rolu v tom , ako pristupujeme k rôznym druhom vzťahov. Synastry je komplikovaná a multi-vrstvová ako aj ľudská duša. Neexistujú isté všeobecné pravidlá, ktoré sa dajú jednoducho aplikovať na každého. Každý pár dvoch, je individuálny a musí byť k nemu pristupované osobitne.

' Druhým pochopíme len do takej hĺbky, ako dokážeme pochopiť sami seba ' a to je náš najväčší úspech.

Vzťahy sú Umením sa spoznať v tom druhom. Byť schopným počúvať, cítiť a naladiť sa druhého.

Dokonca aj ľudia ktorí sú rodina a myslia si, že poznajú toho druhého dokonale ostávajú v úžase a novom pochopení. Prísť s Partnerom, priateľom, členom rodiny či novonarodeným dieťaťom je skvelá voľba. Uvidíte tak hlbšie do ich srdca ako prijímajú lásku, aké výzvy majú v tomto živote, túžby, talenty, kto sú a ako sa formuje váš spoločný život, čo môžete jeden druhého naučiť a, čo si viete odovzdať. Synastry nás učí, ako sa stať lepšími vo vzťahoch, z ktorých náš život celý pozostáva. A preto si dovolím tvrdiť, že neexistuje nič podstatnejšie, ako mať silný a zdravý vzťah so sebou a s ostatnými naokolo.

Synastry je dar, ktorý mnohým ľuďom pomohol napraviť vzťahy a upevniť priateľstvá. A ja som neni žiadnou výnimkou!

​Bude mi cťou vám v tomto asistovať.

~

Prosím vezmite na vedomie, že Synastry je najlepšia v kombinácií alebo po aspoň jednom výklade Osobného Horoskopu, Keďže je podstatné, aby ste prvý krok urobili najprv sami k sebe. ♥

65eur

OIP.jpg

Detský Horoskop

Detský Horoskop sa stal

vašou obľúbenou technikou a tak som sa rozhodla mu urobiť samostatnú kategóriu.

V detskom Horoskope sa sústreďujem na základné veci ktoré dieťatko v Horoskope už aktívne má. S čím sa dá pracovať tu a teraz, aby sme ako rodičia čo najlepšie vedeli pochopiť a prijať osobitú esenciu novonarodenej duše, ktorá si našla cestu do našej rodiny. Nie je náhoda, že sme sa narodili k našim rodičom a nie je náhoda, aké deti sa nám narodili. Mnoho krát Astrologicky odzrkadľujú naše vlastné kozmické ID a pozície planét s ktorými sa sami učíme narábať. Je absolútne čitateľné či tento nový človek má pokračovať po chodníčku svojich predkov. Alebo má novú cestu na ktorú sa odhodlal a teda vybočí z rodinnej koľaje a započne novú históriu. Nikdy sa netreba dieťaťa pýtať čím bude až vyrastie. Pretože dieťa už je tým čím má byť a stačí ho len spoznať a podporovať v jeho životnej misií. V Horoskope sa hlavne sústredím na Ascendent, Mesiac Slnko a osobné Planéty prepojené k Luminaries. Elementy, polaritu a modalitu, ktorá formuje základné piliere Horoskopu. Ostatné informácie pridávam intuitívne. 

Teším sa na vás a na Horoskop vášho bábätka :) 

45eur

2 (1).jpg

Horoskop Narodenín

Slnečný Návrat/Ročný Horoskop je moja obľúbená technika! Odo dňa, keď som zistila, čo to je, vedela som, že je to niečo, čo musím pridať do svojej praxe. Sledovanie môjho vlastného Slnečného Návratu mi úplne vyrazilo dych.

„Je to ako jeden kúsok celoživotného origami. Ktorý má svoj vlastný život na jeden rok.

Horoskop Narodenín - sa číta podobne ako Osobný Horoskop, ale je prispôsobený na 12 mesiacov. Opisuje náš rok, možné manifestácie Planetárnych pozícií a energie, ktoré sa budeme učiť, kam budeme smerovať a čo riešiť. Spôsob, akým sa Planéty pohybujú a v akých znameniach sa nachádzajú, nám dokonca ukáže načasovanie udalostí aj ich aktiváciu. Všetko má svoje vlastné miesto a SR funguje ako hodinky na nebeskej stene. To, kde Slnko dopadne do slnečnej mapy a všetky jeho aspekty, nám ukáže primárne hmotné zameranie pre toto časové obdobie. 

Takáto hĺbková informácia nám veľmi pomôže, keď včas vieme, čo nám Vesmír podčiarkuje ako hlavnú tému a zameranie roka, na čom pracovať, kam vedome vynakladať úsilie, budovať a získavať niečo stabilné. Vedomie, v akom sme roku celkovo, nám dá kompas von z lesa nevedomosti. Tranzity k Solárnemu Návratu aktivujú manifestáciu pozícií ako čarovná palička. A preto ich jemne spomínam aj v tomto Horoskope.

Najlepším spôsobom, ako pochopiť svoj SN pre seba, je investovať  čas do svojej minulosti. Ak patríte k ľuďom, ktorí majú skvelú pamäť alebo si vediete denník, môžete sledovať zázraky zo všetkých minulých rokov, ktoré sa v SN diali a opakujú! A potom, čo to urobíte, nielen že pocítite pocit koordinácie s Vesmírom, ale tiež vám to dá skvelý vhľad do toho, ako VY prejavujete planetárne energie a čo robiť inak, ak chcete, aby sa prejavovali lepšie. Nehovoriac o tom, že budete oveľa pripravenejší na ďalšie roky dopredu vďaka poznatkom, ktoré vám pomôžu zorientovať sa vo vašom živote. Už žiadne šialené novoročné plány a predsavzatia, ktoré aj tak nepadnú na úrodnú pôdu. 

Teraz sa môžete prispôsobiť svojej vyššej ceste a použiť svoj SR ako kompas ;) Dovoľte mi, aby som vám s tým pomohla a poďme spolu preskúmať váš budúci rok. Najlepší čas na tento Horoskop je blízko vašich narodenín. No môžete si ho dať urobiť hocikedy potrebujete. Pretože sebareflexia nemá žiadne obmedzenia.

V prípade, že máte narodeniny! Všetko najlepšie k narodeninám a veľa ďalších šťastných Slnečných Návratov ;)

65eur

Astrology-Chart-Flora--Fauna-Poster (1).

Midpoint Horoskop

Tento druh Horoskopu je menej tradičný ale krásny  a zaujímavý spôsob ako sa dostať hlbšie do porozumenia vzťahov.

V Synastry /viď vyššie/ dávame dva individuálne Horoskopy cez seba,

aby sme videli ako osoba A

vplýva na osobu B.

V Midpointovom Horoskope sa posúvane o krok hlbšie. Výpočtom všetkých planetárnych pozícií oboch osôb a ich mid-pointov čiže ich stredobodov, získame celkov nový tretí Horoskop. 

Tento nový Horoskop je existujúca samostatná entita.

Presne tak, ako keď dvaja rodičia splodia dieťa, ktoré je ich genetickým mixom.

Midpoint sa dá vypočítať na akýkoľvek druh Horoskopu, no najviac sa využíva vo vzťahových sférach. 

Používa sa vtedy, keď už daná dvojica tvorí oficiálny pár a teda hlbšie povedomie a porozumenie o energiách vzťahu, čo potrebuje, ako ho kŕmiť, ako sa oň starať a kde môže mať slabiny, je použiteľný a dôležitý. Midpoint sa dá vyrátať aj individuálne z Osobného Horoskopu a ukazuje nám spôsob akým do detailov vyjadrujeme svoje vlastné planetárne postavenia. Zjednodušene

ak máme napríklad Slnko v Kozorohovi v 7 dome a Mesiac v Rakovi v prvom ich midpointom bude 4 dom Váh - čiže by sa dalo povedať, že tento človek ako emočne tak aj vedome túži po pokoji, harmónií a bezkonfliktnom živote v rodine a partnerstve. Druhý midpoint bude teda v Baranovi v 10 dome a teda tento jedinec túži po úspešnej kariére a presne vie, ako by vyvážil svoj pracovný aj súkromný život. V práci je neoblomný priekopník a doma sladký cukríček. :)

Tento druh Horoskopu je vhodný pre každého, kto má nejaké to povedomie o Osobnom Horoskope no chce ísť hlbšie a hlbšie.

 

 

75eur

today.jpg

Deviata Harmónia D9

Deviata Harmónia, alebo aj D9 je derivácia deviateho domu v našom Osobnom Horoskope. Tibetský mnísi sú presvedčení, že práve v ňom sa ukrýva to skutočné kozmické vedomie, ktoré ukrylo svoju cestu a hlbšie poklady v časti našej nebeskej mapy. Vraví sa, že v D9 nájdeme obraz nášho budúceho života a nasledujúcej inkarnácie. Energia však nie je limitovaná, preto esencia D9 k nám presakuje už v tejto inkarnácií. Astrológovia vravia, že sa stáva silnejším s vekom. Hlavne na jeseň nášho života. Obraz budúcej inkarnácie je dych vyrážajúci. Presahuje aj moje typické emočné reakcie na väčšinu Astrologických techník. D9 je hlavne známa pre svoju schopnosť charakterizovať pravých partnerov duše,

/Soulmates/ alebo inými slovami

/ Osudový či karmický partner duše /

Na vystavenie dokonalého D9 obrazu, musí jedinec poznať svoju presnú hodinu narodenia. Maximálna odchýlka, ktorá

sa dá pripustiť je 9 minút. Ak máte zlý čas, D9 bude posunutý a tým pádom nesprávny.

D9 je silnejšia ako aké koľvek iné partnerské Horoskopy, avšak je v nej absencia ega.

To znamená, že sa nemusíme vedome - v mysli stotožniť s tým čo počujeme.

Je to akoby mimo toho na čo máme triger, čo nám vadí, alebo nás frustruje na niekoho správaní. Mimo náboženstva, mimo rasy, mimo toho čo si myslíme, že chceme. Neexistuje tu žiaden limit. Duša to takto nehodnotí, ide jej o expanziu.

A ak to čo hľadá v D9

nájde v niekoho Osobnom Horoskope všetko ostatné je zanedbateľné. 

Avšak jednosmerne to nestačí, musia

sa takto principiálne naplniť obe duše navzájom. V prípade, že je ide o jednostrannú zhodu sme svedkami nenaplnenej, posadnutosti alebo tragickej lásky z ktorej sa my nevieme spamätať,

no druhý človek to nepreciťuje. Vzťahy ktoré medzi sebou majú slabý D9 alebo žiadny, no skvele sa zhodujú v Synastry, sú tie vzťahy, ktorým to klape na fyzickej rovine, v hmotnej manifestácií - navonok. 

Čiže z vonkajšieho pohľadu sú zohratí a funkční, no ich vzťah sa rozpadá na tom,

že medzi nimi neexistuje duchovná hĺbka, alebo čosi to neopísateľné magické, čo im nedovolí sa oddeliť.

Proste ich duše sa k svojmu vývoju nepotrebujú.

85eur

asc.jpg

Astrokartografia

Horoskop miesta alebo lokalizačná Astrológia, spadá do kategórie Svetovej Astrológie. Je to veľmi populárna technika, ktorá sa vyslovene  zaoberá projekciou vášho unikátneho Osobného Horoskopu cez mapu sveta, aby určila najsilnejšie a najslabšie miesta pre konkrétny zámer vo vašom živote.

Každé miesto, mesto, krajina a kontinent má svoju osobitnú energiu, svoj vlastný Horoskop a každý kúsok sveta inak reaguje s našou energiou. Niekto sa môže cítiť skvele na Slovensku, niekto tu zažije tú najhoršiu dovolenku. A niekto tu nájde lásku svojho života a príde sem z Ameriky žiť a prosperovať. 

Niektoré miesta nás podvedome lákajú

 a máme k nim nevysvetliteľnú príťažlivosť. V istých obdobiach nášho života môžeme žiť v zahraničí, alebo precestovať svet, no iba na istých miestach zažiť pocit domova či súladu. Astrokartografia sa používa najviac, keď človek chce nájsť vhodné miesto na prácu, prosperitu, dovolenku, dobrodružstvo, spirituálny rast, kariéru, vzťahy, krátkodobý pobyt alebo dlhoročné miesto pre život, miesto kde kúpiť chatu či ísť na svadobnú cestu.

Iste ste zažili, že ste bývali na mieste kde sa všetko navôkol zdalo byť v poriadku, ale vy nie a nie uspieť? Nie a nie nájsť vzťah? Nie a nie sa dostať von zo zdravotných problémov?

Ja určite áno a keď som spätne zanalyzovala svojich 7 rokov v Anglicku, vďaka planetárnej mape a ´presťahovanému Horoskopu ´ som konečne plne pochopila svoje skúsenosti. Keby som pred ôsmimi rokmi mala v rukách túto techniku, bola by ako soľ nad zlato. 

Tak čo, kam chceš ísť ty? 

85eur