top of page
Nazad

Osobný Horoskop

75 eur do 1.10.2023

Popis

Osobný Horoskop je unikátny Blue Print ultimátneho potenciálu pre náš život. Je to najpodstatnejší Horoskop, ktorý by mal každý jeden človek podľa mňa mať spravený aspoň jeden krát v živote.

Obsahuje omnoho viac, než to, kým sme a kam smerujeme.

Pre mňa odhaľuje Vesmírnu bytosť, ktorá si prišla do fyzického života precvičiť  svoje túžby cez určité vtelené energie,

v určitý čas a v istej fyzickej forme. Vybrala si kontinent, krajinu, mesto, rodinnú líniu, telo, výzor, výzvy a lekcie tak, aby si zaistila čo najväčší rast a napredovanie. Ako bytosti sem prichádzame vedome s istou dávkou slobodnej vôle a s pred-plánovanými záchytnými bodmi, ktoré sa udejú nech ideme akoukoľvek cestou. 

A ako sa naše vedomie rozpína a učí, rozpína sa aj Vesmír a učí sa s ním.

Z Osobného Horoskopu môžeme zistiť z akej minulej energie prichádzame, s akými nadaniami, darmi sme sa narodili a taktiež akými výzvami sme si zvoli prejsť, aby sme dosiahli, čo najviac expanzie.

Taktiež uvidíme naše jadro, hodnoty, návyky, detstvo, školu, náš ľúbostný život, zdravie, čo potrebujeme v romantických vzťahoch, ku kultivácií duše, či budeme mať manželstvo, deti a okrem mnoho ďalšieho aj cieľ tejto inkarnácie spolu s vyššími cieľmi ducha a Vyššieho Ja. Vidíme kariérny potenciál, svetový potenciál a aj duchovné nadania, prevažujúce či chýbajúce elementy a viac...

Potenciál Osobného Horoskopu je bez limitov, a je absolútnym odrazovým mostíkom pre každú ďalšiu Astrologickú techniku a vždy bude vašim najsilnejším kompasom od ktorého sa všetko odvíja. Ako hlboko sa doň ponoríte je iba na vás a vašom odhodlaní spoznať seba samého.

Čo potrebujem k Horoskopu : Dátum, čas a mesto narodenia.

Ak neviete čas narodenia dá sa získať mnohými spôsobmi.

  • Matrika

  • Pôrodnica

  • Lekárska karta

  • Dátum na druhej strane detských fotografií

  • Hypnóza, Regres, SRT cez kyvadlo, cez médium alebo pamäť tela.

  • Theta

  • Alebo si vyžiadajte, aby sa vám čas ukázal cez sen a kopec ďalších...

bottom of page