top of page
two cropped.png

Oslobodenie Duší Vedená Vizuálizácia

Táto nahrávka je nadizajnovaná tak, aby vás previedla celkovým procesom uvoľnenia, oslobodenia a prepustenia inej duše z vášho života. S ľahkosťou vďakou a láskou už môžete uvoľniť duchovné dohody, sľuby a prísahy, ktoré vás s niekym neustále držali alebo točili v neuzatvorenom kruhu.

Nastane mier a sloboda.

4.44 eur

Pritiahnutie Partnerskej Duše Vedená Vizuálizácia

Táto nahrávka je nadizajnovaná tak, aby vás previedla celkovým procesom uvoľnenia, prijatia a pritiahnutia vašej najkompatibilnejšej Partnerskej Duše / Soulmate / do vášho života. S ľahkosťou vďakou a láskou, už môžete vstúpiť do novej kapitoly svojho - vášho života. Nastáva sloboda v spojení. 

4.44 eur

wide.png

Pritiahnutie Rodiny Duše Vedená Vizuálizácia

Táto nahrávka je nadizajnovaná tak, aby vás previedla celkovým procesom uvoľnenia, prijatia a pritiahnutia Rodiny Duše do vášho života. S ľahkosťou, vďakou a láskou už môžete vstúpiť do novej kapitoly spoločného života. Nastáva prepojenie a podpora. Už viac nie sme sami :)

4.44 eur

Poukážky .png

Transliečenie Tela Vedená Vizuálizácia

Táto nahrávka je nadizajnovaná tak, aby vás previedla celkovým procesom uvoľnenia nahromadených a stagnujúcich energií bolesti, tráum, paniky, stresov, šokov a ďalčích nízko vibračných energií a emócií. A s ľahkosťou ich premenila na svetlo, lásku a liečenie. Táto vizualizácia vznikla na váše želanie. ;)

11.11 eur

bottom of page