TAROT ALTAIR ASTROLOGY COPYRIGHT 2022
TAROTOVÉ KARTY SÚ KÚSKY DUŠE V KTORÝCH SA ODRÁŽA DUCH...
Objednávam si Tarotový výklad

Momentálne prijímame Tarot iba s témou predkov. Ostatné výklady sú pozastavené až do odvolania. Ďakujeme za pochopenie :)

arrow&v

Správa bola úspešne odoslaná! 

Ako správne na Tarot?

Vitaj v mojom Tribe! Som nesmierne poctená, že si zavítal/a na môj web a máš záujem nazrieť hlbšie do svojho života prostredníctvom Tarotu a Oráklových Kariet. Aby naša spolupráca fungovala čo najlepšie, mám pre teba pár informácií pred tým ako sa do toho dáme. 1. Vyčisti si myseľ a ujasni si, či je Tarot tá správna cesta pre teba tu a teraz. - Tarotový Výklad na rovnakú tému potrebuje min odstup 3 mesiace! 2. Tým, že si vyberieš práve mňa, si si plne vedomá/ý, že sa môžeš dozvedieť veci tak ako ich vnímam a to bez príkras, no s úctou. 3. Je veľmi dôležité, aby si vedel/a, že sformulovanie a ujasnenie si otázky je kľúčové! Preto prikladám príklad, ako položiť otázku. Vzhľadom na absolútne nabitý diár si nemôžeme dovoliť sieť emailových konverzácií, aby sme zistili čo sa vlastne daná osoba naozaj chce spýtať. 4. Výklad na tretie osoby a ich súkromie za ŽIADNYCH OKOLNOSTÍ neposkytujeme. Akákoľvek správa, ktorá poruší základný morálny kód, bude bez diskusie priamo vymazaná. Chybná otázka : Zmenila som prácu, bude to dobré? / Neviem čo by som mala robiť v kariére čo mi radia karty? Správna otázka : Nastúpila som do novej práce ako asistentka riaditeľa v korporátnej firme, čo môžem urobiť pre to, aby som sa tam cítila čo najlepšie? - Chybná otázka : Hodíme sa k sebe s jedným mužom, čo sa spolu stretávame? Správna otázka : Päť mesiacov sa stretávam – randím s Gabrielom ( 5.9.88 ) aké sú medzi nami energie, čoho by som si mala byť vedomá? Ako náš vzťah môžem zveľadiť a podporiť nás? Ďakujeme veľmi pekne a tešíme sa na teba!

Popis Tarotových Výkladov

TAROT Odkaz Vesmíru - To čo teraz potrebuješ počuť – bez otázky 15 eur Hviezda - 1 špecifická otázka 11 eur Mesiac - 3 otázky 35 eur Slnko - cca 8 otázok ( hĺbkový Tarot ) 65 eur Ročný Výklad – Téma na každý mesiac bez otázok 60 eur Partnerský Výklad – určený existujúcim vzťahom alebo dvojici priateľov či rodinných príslušníkov ktorý obaja majú otázku a budú spoločne počúvať výklad. 45 eur Spirit Crystals – Výklad s Minerálmi a Kryštálmi 35 eur Spirit Animal – Výklad so Zvieracím Sprievodcom 35 eur Októbrová Ponuka! Odkaz Predkov - 50 eur ________________________ Novembrová Ponuka! Pandorina Skrinka – Výklad podvedomých a nevedomých tieňov 50 eur

Najnovšie Tarotové video na Youtube