Image by T A T I A N A
Image by Airis Nikolaeva

Tarot Hviezda 

1 špecifikovaná otázka  -   11 eur

Tarot Meciac 

3 konkrétne sformulované otázky  -    35 eur

Odkaz Vesmíru

Čo ti tu a teraz chce Vesmír povedať  - 11 eur 

                               Bez otázok.

IMG_1064_edited.jpg
etherealvisionstarotdeck3.jpg
x2z.jpg

Partnerský Výklad 

Novinka

1 max 3 osoby  - 45 eur

Tento výklad je určený partnerom v existujúcom vzťahu, ktorý chcú prebrať nejakú tému alebo hlbší vhľad do dynamiky ich vzťahu. Tak tiež vhodné do vzťahov rodinných, priateľských alebo firemných.

Tarot Slnko

Bez limitu   -  65 eur

Výklad Slnko je navrhnutý pre každého, kto má veľa otázok alebo sa chce nejakým témam venovať podrobne. Trvanie je cca Hodina.

Pandorina Skrinka 

Práca s tieňom  -  50 eur

Pandorina Skrinka : Je hlboký vhľad do podvedomia a nevedomia pýtajúceho. 
Je to miesto, kde riešime náš tieň, kde sa odhaľujú naše slabiny, jazvy, bolesť, trauma, trigre, závislosti, toxicita, slepé body a nevedomé ťahače k deštrukcií, seba-sabotáži a iných smyčiek či vracajúcich sa problémov. 

pexels-rodnae-productions-6806408_edited.jpg
fire.jpg

Ročný Výklad

Výklad jednej karty na Mesiac- 65 Eur

Vhľad na tému lekciu a výzvu daného kalendárneho mesiaca. 12 kariet na 12 Mesiacov. Trvanie cca hodina.

Spirit Animal

30 minút  -  35 eur

Spirit Animal výklad : V Šamanizme má každá živá bytosť svoju esenciu, ktorou dokáže pomôcť, naviesť, naučiť či vyliečiť inú bytosť. V tomto výklade sa môžeme pozrieť na to, aké Zviera je pripravené s vami pracovať a čo podľa nich teraz najviac potrebujete dať do pozornosti. Môžeme pracovať aj so symbolikou snov v ktorej ste videli niektoré zviera, alebo keď chcete zistiť svoje Totemové Zviera, Silové Zviera alebo posla s jeho odkazom

a medicínou na spracovanie.

Spirit Crystals

30 min - 35 eur

Spirit Crystals Orákulum : Je výklad zameraný na odhalenie tém, ktoré sú momentálne prominentné vo vašom živote v spolupráci s kryštálmi a minerálmi, ktoré sa ukážu ako vaši momentálny sprievodcovia. Môžete si nechať urobiť výklad s alebo bez otázok. Avšak neodpovedáme na áno alebo nie. 

             Tarot & Orákulum
 

arrow&v

Ďakujeme!

Upozornenie : Vzhľadom na veľký záujem na výklad môžete čakať do 14 dní a preto sa budeme snažiť vziať iba relevantné množstvo požiadaviek. Ďakujeme za pochopenie :)