top of page
Nazad

Tranzitný Horoskop

75 eur

Popis

Tranzit je najpoužívanejšia technika v Astrológií, keďže udáva do pohybu všetky ostatné druhy Horoskopov. Tranzity sú pohyby Planét v prítomnom čase na oblohe a pozorujeme v akých domoch sa nachádzajú, aké aspekty tvoria a ktoré témy nášho života dávajú do pohybu. Ich sila sa odzrkadľuje na Osobnom Horoskope, Progresom Horoskope, Horary, Synastry, hlavne na Slnečnom Návrate atď. Je to veľká kopa informácií a je dôležité vedieť, čo je prioritou.

V mojej praxi dbám na Tranzity Planét k môjmu Osobnému Horoskopu, ktorý mi vždy ukáže aké témy sa otvárajú a Slnečný návrat mi ukáže, asi ako by to mohlo vyzerať. Ako matrioška - príbeh v príbehu rozdelený na menšie časti.

Tranzity Osobných Planét ako Slnka, Mesiaca, Merkúru, Venuše a Marsu nemajú rovnaký efekt na náš život ako pomaly pohybujúce sa Planéty, ktoré cez jednu časť nášho Horoskopu môžu prechádzať niekoľko rokov.

Tie sú extrémne dôležité a je vhodné sa na ne dopredu pripravovať a naučiť sa ako s nimi narábať. 

Energie Planét Saturn, Jupiter, ale hlavne Urán, Neptún a Pluto sa v tichosti nabaľujú počas mesiacov a rokov.

Ak ignorujeme ich vzdialené hlasy, neskôr na nás spustia lavínu, ktorá sa bude znášať oveľa náročnejšie. To sú presne tie momenty, v ktorých náš život skolabuje a všetko sa zdá stratené, zničené a beznádejne. Tie momenty kedy sa zdá, akoby sme plávali cez nekonečne čierne more bez nádeje na svetlo. Ale aj napriek tomu, aj v týchto momentoch, ak nie práve v nich sa miesi to najväčšie požehnanie a dar od Vesmíru, ktorému môžeme porozumieť, aj vďaka Astrológií. Lekcie a význam skrytý za bolesťou a temnotou vždy vedie k expanzií a postupom času zapadá dokonale do životného obrazu.

Samozrejme, nie všetky Tranzity sú tak dramatické a môžeme prežiť veľa svetla, lásky a úspechu v období benefitujúcich Planetárnych pohybov.


Ako žiadosť o ruku, tehotenstvo, nájdenie romantického partnera, kúpiť pozemok či byt, kariérny úspech, zvýšenie hojnosti, osobnostný rast a mnoho ďalšieho. :)

Tak čo sa práve deje vo vašom živote?


Na Tranzit potrebujem : Dátum,miesto a čas narodenia.

Poprípade aj tému, ktorá vás zaujíma, alebo ak chcete pochopiť prečo sa vám niečo špecifické deje a do kedy to bude trvať.

bottom of page