top of page
Nazad

Tranzitný Horoskop

77 eur

Popis

Tranzitný Horoskop je najpoužívanejšia technika v Astrológií. Tranzit je ultimátna základňa pre všeobecné Horoskopy, ktoré čítame na weboch Astrológov. / denné, týždenné, mesačné aj ročné / sú to predpovede planetárnych posunov a ich potenciálov pre kolektív a individuálne.

Touto metódou teda vieme predpovedať všeobecné eventy ako aj eventy v našom osobnom živote na hociaký časový úsek.


Vo výklade Tranzitov sa sústreďujem na momentálne prechody planét na váš Osobný Horoskop, ako aj niekoľko mesačnú predpoveď planetárnych aspektov medzi vašimi natálnymi planétami a pohybmi na oblohe.

Teda vieme, kedy je vhodný alebo nie vhodný čas na niečo :)


Niektoré Tranzity sú veľmi rýchle, niektoré stredné a niektoré prechádzajú niekoľko rokov cez jednu oblasť nášho života - Tie sú extrémne dôležité a je vhodné sa na ne dopredu pripravovať a naučiť sa ako s nimi narábať. 

Energie Planét Saturn, Jupiter, ale hlavne Urán, Neptún a Pluto sa v tichosti nabaľujú počas mesiacov a rokov.

Ak ignorujeme ich vzdialené hlasy, neskôr na nás spustia lavínu, ktorá sa bude znášať oveľa náročnejšie. To sú presne tie momenty, v ktorých náš život skolabuje a všetko sa zdá stratené, zničené a beznádejne.

Tie momenty kedy sa zdá, akoby sme plávali cez nekonečne čierne more bez nádeje na svetlo.

Ale aj napriek tomu, aj v týchto momentoch, ak nie práve v nich sa miesi to najväčšie požehnanie a dar od Vesmíru, ktorému môžeme porozumieť, aj vďaka Astrológií. Lekcie a význam skrytý za bolesťou a temnotou vždy

vedie k expanzií a postupom času, zapadá dokonale do životného obrazu.

Samozrejme, nie všetky Tranzity sú tak dramatické a môžeme prežiť veľa svetla, lásky a úspechu v období benefitujúcich Planetárnych pohybov.

/ ako žiadosť o ruku, tehotenstvo, nájdenie romantického partnera, kúpa domu, kariérny úspech, zvýšenie hojnosti, osobnostný rast a mnoho ďalšieho. :) /


Čo sa práve deje vo vašom živote? Nech je to čokoľvek - iste za to môže nejaký ten Tranzit :D


Na Tranzity potrebujem :

Dátum,miesto a čas narodenia.

Je samozrejme vhodné uviesť či ste na SVK alebo v inej krajine.
bottom of page