top of page
Nazad

Synastry Horoskop

75 eur

Popis

Keď sa povie Partnerský Horoskop, každému ihneď napadne Romantický Horoskop.

Ale Synastry je omnoho viac. Samozrejme nemôžem poprieť úžasnú silu tejto techniky, ktorá odhaľuje potenciál a synergiu medzi dvoma partnermi alebo milencami, avšak ja vám chcem ukázať jej nespočetné možnosti mimo prvého dojmu. Všetko a čokoľvek, čo sa zrodilo, narodilo, bolo vytvorené alebo sa stalo, ako event má svoj vlastný Osobný Horoskop.

Hocičo, čo má svoj Osobný Horoskop môže byť daný do vzťahu s niečím iným, čo má svoj Osobný Horoskop.

Takže kombinácie v tomto pohľade sú nekonečné. Každý pár dvoch v akejkoľvek forme na seba nielen vplýva a triggeruje sa, ale aj vyprodukuje unikátny tretí Horoskop - Midpoint / viď nižšie / kalkuláciou prvých dvoch a ich spojením.

Keď je táto tretia entita-vzťah správne živený stane sa silnejším a vyformuje samostatné vedomie. Spôsobom akým sa k nášmu vzťahu správame, ako o ňom premýšľame, ako o ňom hovoríme, ako reagujeme a akú energiu doň vkladáme, taký ten vzťah bude pre nás. Synastry pár môže byť aj objekt, práca, zviera alebo niečo nehmotné ako prvé stretnutie, Spirituálny posun, alebo spoznanie niekoho dôležitého či vzťah aký sa vytvorí, keď sa presťahujete do domu, či si nájdete novú prácu. ~

Naša myseľ a perspektíva v, čo veríme, bude zohrávať veľmi hlbokú rolu v tom , ako pristupujeme k rôznym druhom vzťahov. Synastry je komplikovaná a multi-vrstvová ako aj ľudská duša. Neexistujú isté všeobecné pravidlá, ktoré sa dajú jednoducho aplikovať na každého. Každý pár dvoch, je individuálny a musí byť k nemu pristupované osobitne.

' Druhým pochopíme len do takej hĺbky, ako dokážeme pochopiť sami seba ' a to je náš najväčší úspech.

Vzťahy sú Umením sa spoznať v tom druhom. Byť schopným počúvať, cítiť a naladiť sa druhého.

Dokonca aj ľudia ktorí sú rodina a myslia si, že poznajú toho druhého dokonale ostávajú v úžase a novom pochopení.

Prísť s Partnerom, priateľom, členom rodiny či novonarodeným dieťaťom je skvelá voľba. Uvidíte tak hlbšie do ich srdca ako prijímajú lásku, aké výzvy majú v tomto živote, túžby, talenty, kto sú a ako sa formuje váš spoločný život, čo môžete jeden druhého naučiť a, čo si viete odovzdať. Synastry nás učí, ako sa stať lepšími vo vzťahoch, z ktorých náš život celý pozostáva. A preto si dovolím tvrdiť, že neexistuje nič podstatnejšie, ako mať silný a zdravý vzťah so sebou a s ostatnými naokolo.

Synastry je dar, ktorý mnohým ľuďom pomohol napraviť vzťahy a upevniť priateľstvá. A ja som neni žiadnou výnimkou!

​Bude mi cťou vám v tomto asistovať.

~

Prosím vezmite na vedomie, že Synastry je najlepšia v kombinácií alebo po aspoň jednom výklade Osobného Horoskopu, Keďže je podstatné, aby ste prvý krok urobili najprv sami k sebe. ♥


Potrebujem : Dátum, čas a miesto narodenia + súhlas druhej osoby či osôb.

bottom of page