top of page
Nazad

Synastry Horoskop

80 eur

Popis

Synastry je najobľúbenejšia a najpoužívanejšia technika používaná prevažne na určenie silných a slabých stránok vzťahu medzi dvoma ľuďmi.

Samozrejme nemôžem poprieť úžasnú silu tejto techniky, ktorá odhaľuje potenciál a synergiu medzi dvoma partnermi alebo milencami, avšak ja vám chcem ukázať jej nespočetné možnosti mimo prvého dojmu.

Všetko a čokoľvek, čo sa zrodilo, narodilo, bolo vytvorené alebo sa stalo, ako event má svoj vlastný Osobný Horoskop.

Hocičo, čo má svoj Osobný Horoskop môže byť daný do vzťahu s niečím iným, čo má svoj Osobný Horoskop.

Takže kombinácie v tomto pohľade sú nekonečné. Každý pár dvoch v akejkoľvek forme na seba nielen vplýva a triggeruje sa, ale aj vyprodukuje unikátny tretí Horoskop - Midpoint / viď v ponuke / kalkuláciou prvých dvoch a ich spojením.

Keď je táto tretia entita-vzťah správne živený stane sa silnejším a vyformuje samostatné vedomie.

Spôsobom akým sa k nášmu vzťahu správame, ako o ňom premýšľame, ako o ňom hovoríme, ako reagujeme a akú energiu doň vkladáme, taký ten vzťah bude pre nás. Synastry pár môže byť aj objekt, práca, zviera alebo niečo nehmotné ako prvé stretnutie, Spirituálny posun, alebo spoznanie niekoho dôležitého či vzťah aký sa vytvorí, keď sa presťahujete do domu, či si nájdete novú prácu. ~

Naša myseľ a perspektíva v čo veríme, bude zohrávať veľmi hlbokú rolu v tom, ako pristupujeme k rôznym druhom vzťahov. Synastry je komplikovaná a multi-vrstvová ako aj ľudská duša. Neexistujú isté všeobecné pravidlá, ktoré sa dajú jednoducho aplikovať na každého. Každý pár dvoch, je individuálny a musí byť k nemu pristupované osobitne.

' Druhým pochopíme len do takej hĺbky, ako dokážeme pochopiť sami seba ' a to je náš najväčší úspech.

Vzťahy sú umením sa spoznať v tom druhom. Byť schopným počúvať, cítiť a naladiť sa druhého.

Dokonca aj ľudia, ktorí sú rodina a myslia si, že poznajú toho druhého dokonale ostávajú po Horoskope v úžase a novom pochopení.

Prísť s Partnerom, priateľom, členom rodiny či novonarodeným dieťaťom je skvelá voľba. Uvidíte tak hlbšie do ich srdca ako prijímajú lásku, aké výzvy majú v tomto živote, túžby, talenty, kto sú a ako sa formuje váš spoločný život, čo môžete jeden druhého naučiť a, čo si viete odovzdať. Synastry nás učí, ako sa stať lepšími vo vzťahoch, z ktorých náš život celý pozostáva. A preto si dovolím tvrdiť, že neexistuje nič podstatnejšie, ako mať silný a zdravý vzťah so sebou a s ostatnými naokolo.


Najväčším fenoménom Astrológie, je ´ kompatibilita. ´Čo to ale v skutočnosti znamená? Kompatibilita je pre mňa schopnosť vidieť počuť a vcítiť sa do druhého človeka natoľko, že rozdiely, ktoré medzi dvoma ľuďmi sú, budú prijímané, rešpektované a vítané.

Čiže my, cez kultivovanie seba vieme dosiahnúť kompatibilitu s každým s kým sa rozhodneme.

Tento stav je stavom najmenšieho odporu voči druhému, ktorý je výsledkom rozvýjania cností ako je empatia, tolerancia a súcit. Preto ja ako Astrológ, považujem otázky ´hodíme sa k sebe ´ alebo pseudo astro kompatibilné weby a články za zbytočné zosmiešnenie ako Astrológie, tak aj ľudskej hodnoty.


Synastry je dar, ktorý mnohým ľuďom pomohol napraviť vzťahy a upevniť priateľstvá. A ja som neni žiadnou výnimkou!

​Bude mi cťou vám v tomto asistovať.


Prosím vezmite na vedomie, že Synastry je najlepšia v kombinácií alebo po aspoň jednom výklade Osobného Horoskopu, Keďže je podstatné, aby ste prvý krok urobili najprv sami k sebe. ♥


Na tento Horoskop potrebujem : Dátum, čas a miesto narodenia + súhlas každého zúčastneného.

Teším sa na vás :)

bottom of page