top of page
Nazad

Progresný Horoskop

77 eur

Popis

Progresný Horoskop je ultimátne obraz nášho pokroku od narodenia až do prítomného momentu.

Ako iste viete, nič nezostane rovnaké. Všetko sa postupom času vyvýja, rastie a expanduje. Tak tiež aj my a s nami aj náš Horoskop.


Osobný Horoskop je momentka zamrznutá v čase. Nabalená všetkými životnými potenciálmi a témami pre tento život. Nezáleží na tom, čo robíme počas života a, ako veľmi rastieme a myslíme si, že sme sa zmenili, pretože toto všetko je zapísané v našom Horoskope. Je to jediný Horoskop, ktorí by sme mali spoznávať a vedieť naspamäť. Ale to neznamená, že po našom narodení sa čas zastavil. Pokračuje ďalej a taktiež aj náš Horoskop, ktorý sa po určitom dlhšom čase posúva do nových vôd a vyformuje nové aspekty a vzorce-obrazy. Toto prirodzené rozvinutie sa volá Progresný Horoskop - Progresia. Najsilnejší progres aký môžeme mať, je posun našich Pilierov života - ASC DC MC IC do nasledujúceho Znamenia. 

Neznamená to však, že, keď nastane tento posun, že opustíme jedno a staneme sa druhým. Je to skôr o tom akoby sme na našu pôvodnú fotografiu aplikovali farebný filter, nová prísada a príchuť do hlavného jedla. Prepožičiavame si energiu nasledujúceho Znamenia, jeho vlastnosti a učíme sa tým niečomu úplne novému od nás samých. Svojou skúsenosťou sa tak vieme lepšie vcítiť do aj iného Znamenia. To je cool však? Niekedy je úžasné, keď sa po rokoch transformuje nejaká naša životná výzva do jemnejšej formy alebo nájdeme riešenie na dlhotrvajúci problém a tým sa vzorec vytratí. Alebo veci a talenty, ktoré sme ignorovali či boli neaktívne zrazu ožiari Slnko alebo Mesiac a my sa prebudíme do ich plného vyjadrenia. Zrazu sú cítiteľné a vyjadriteľné...to je nádhera. Všelijaké zaujímavosti takto vedia byť odhalené v Progrese a želám si, aby všetci mali aspoň štipku záujmu pre ten ich.


Tento Horoskop je vhodný pre tých, ktorý sa už lepšie vyznajú vo svojom Osobnom Horoskope alebo ho aspoň raz už mali urobený a aspoň základne ho uchopili. :) 


Na tento Horoskop potrebujem :

Dátum,čas a miesto narodenia.

Ak nežijete v mieste narodenia / mimo svk / potrebujem mesto v ktorom žijete, aby bol Horoskop čo najprešnejší :)

Bez znalosti Osobného Horoskopu PH nerobím - je to ako vynechať základy domu a zaujímať sa o jeho strechu...

bottom of page