top of page
Nazad

Midpoint Horoskop

75 eur

Popis

Tento druh Horoskopu je menej tradičný, ale krásny  a zaujímavý spôsob ako sa dostať hlbšie do porozumenia vzťahov.

V Synastry dávame dva individuálne Horoskopy cez seba,

aby sme videli ako osoba A vplýva na osobu B.

V Midpointovom Horoskope sa posúvane o krok hlbšie. Výpočtom všetkých planetárnych pozícií oboch osôb a ich mid-pointov čiže ich stredobodov, získame celkov nový tretí Horoskop. 

Tento nový Horoskop je existujúca samostatná entita.

Presne tak, ako keď dvaja rodičia splodia dieťa, ktoré je ich genetickým mixom.

Midpoint sa dá vypočítať na akýkoľvek druh Horoskopu, no najviac sa využíva vo vzťahových sférach. 

Používa sa vtedy, keď už daná dvojica tvorí oficiálny pár a teda hlbšie povedomie a porozumenie o energiách vzťahu, čo potrebuje, ako ho kŕmiť, ako sa oň starať a kde môže mať slabiny, je použiteľný a dôležitý.


Midpoint sa dá vyrátať aj individuálne z Osobného Horoskopu a ukazuje nám spôsob akým do detailov vyjadrujeme svoje vlastné planetárne postavenia. Zjednodušene, ak máme napríklad Slnko v Kozorohovi v 7 dome a Mesiac v Rakovi v prvom ich midpointom bude 4 dom Váh - čiže by sa dalo povedať, že tento človek ako emočne tak aj vedome túži po pokoji, harmónií a bezkonfliktnom živote v rodine a partnerstve. Druhý midpoint bude teda v Baranovi v 10 dome a teda tento jedinec túži po úspešnej kariére a presne vie, ako by vyvážil svoj pracovný aj súkromný život. V práci je neoblomný priekopník a doma sladký cukríček. :)


Tento druh Horoskopu je vhodný pre každého, kto má nejaké to povedomie o Osobnom Horoskope no chce ísť hlbšie a hlbšie. Taktiež sa tento Horoskop nelimituje na romantický vzťah ale dve samostatné jednotky v akejkoľvek forme.


Na tento Horoskop potrebujem : Dátum, čas a miesto narodenia oboch ľudí. A samozrejme vedomý súhlas druhého človeka.

Nie je vhodný ako prvý Horoskop!

bottom of page