top of page
Nazad

Astrokartografia

95 eur

Popis

Astrokartografia sa vyslovene zaoberá projekciou vášho unikátneho Osobného Horoskopu cez mapu sveta, aby určila najsilnejšie a najslabšie miesta pre konkrétny zámer vo vašom živote.

Každé miesto, mesto, krajina a kontinent má svoju osobitnú energiu, svoj vlastný horoskop a každý kúsok sveta inak reaguje s našou energiou. Niekto sa môže cítiť skvele na Slovensku, niekto tu zažije tú najhoršiu dovolenku.

A niekto tu nájde lásku svojho života a príde sem z Ameriky žiť a prosperovať. 

Niektoré miesta nás podvedome lákajú a máme k nim nevysvetliteľnú príťažlivosť.

V istých obdobiach nášho života môžeme žiť v zahraničí, alebo precestovať svet, no iba na istých miestach zažiť pocit domova či súladu. Astrokartografia sa používa najviac, keď človek chce nájsť vhodné miesto na prácu, prosperitu, dovolenku, dobrodružstvo, spirituálny rast, kariéru, vzťahy, krátkodobý pobyt alebo dlhoročné miesto pre život, miesto kde kúpiť chatu či ísť na svadobnú cestu.

Iste ste zažili, že ste bývali na mieste kde sa všetko navôkol zdalo byť v poriadku, ale vy nie a nie uspieť? Nie a nie nájsť vzťah? Nie a nie sa dostať von zo zdravotných problémov?


Tak čo, kam chceš ísť ty? 


Upozornenie : Niektoré zámery, ktoré si stanovíme, ciele alebo túžby v Horoskope nemusia byť zapísané. Napríklad najlepšiu linku na kariéru, môžeme mať potopenú v Atlantickom oceáne, alebo na Antarktíde... niektoré veci, proste treba prešpekulovať inak...alebo sa zamyslieť, či nie je čosi iné, čo nám osud ukazuje ;)


Pozor pri Astrokartografií potrebujeme viacero faktorov

  • Jasný Zámer cesty napr. - sláva, kariéra, učenie, založenie rodiny, kúpa pozemku, duchovný rast, čistá zábava, relax, transformácia a pod.

  • Kedy chcete odísť a na koľko?

  • Zoznam krajín, kde ste ochotný ísť, alebo medzi ktorými krajinami sa rozhodujete spolu s presným zoznamom miest v danej krajine, kde chcete byť. / Ja to za vás určovať nebudem, lebo prejsť všetky mestá a krajiny by mi trvalo týždne.../ maximálne určím jedno miesto.

  • Presný dátum, miesto a čas narodenia vás a aj toho, kto by sa mal presťahovať s vami si ch súhlasom a záujmom. Pozor : Bežne sa zámer nezhoduje medzi viacerými ľuďmi dokopy a preto, býva extrémne ťažké nájsť jedno neutrálne miesto pre všetkých!

  • Zámer druhého človeka, alebo ľudí - nerozhodujte tento zámer za iných!

bottom of page