top of page

V tomto živote som prišla k uvedomeniu, že život človeka je priame zrkadlo Vesmíru.

Už si určite počul pojmy : ' Makro Kozmos a Mikro Kozmos ' jednoducho povedané rozpoznanie menšej časti v tej väčšej. 'Ako na Nebi - Tak aj na Zemi - Ako zvnútra - tak, aj z vonku.' Dá sa to nazvať viacerými spôsobmi. Nie je to nič nové a nájdeme túto pravdu zakorenenú aj v Biblii.  'Boh je v každom z nás  'Boh je všadeprítomný ' Áno, samozrejme sa prikloníme k takej terminológií, ktorá sa nám páči a ktorá nám dáva zmysel na našej životnej ceste a etape vývoja. Niekto to nájde v náboženstve, niekto cez umenie, niekto cez Spiritualitu.

Avšak, musím podotknúť, že koncepty, ktoré sú na prvý pohľad rozdielne, sú vo svojej podstate identické. Jediný rozdiel sa nachádza v tom, ako každý jedinec prezentuje svoj koncept svetu. 

Uvedomenie si jednoty 

415306014_5408348282622300_7780748341632090604_n.jpg

Každý má také vedomie, aké dokáže uniesť 

Ako ľudia, sme všetci individuálni a máme svoje vlastné spôsoby porozumenia a odôvodnenia. Inkarnovali sme sa do rozličných krajín, kultúr a výchovy. Každý z nás má rozdielnu úroveň vedomia, z ktorej vychádza náš výber špecifických myšlienkových vzorcov a pred nastavuje nám isté smerovanie. Jednoducho veríme  to a myslíme tak,

aby nás to benefitovalo v istom životnom momente. Naše vlastné prebudenie sa - rozvoj záleží na chcení prijať rozdielnu realitu a širšie verzie toho, čo si myslíme, že Vieme. Ak máme otvorenú myseľ so skutočnou vášňou na rast za hranice toho čo si myslíme, že vieme. Môžeme natrafiť na zázrak menom sloboda. Táto sloboda vystane zo skutočného poznania, že máme na výber a môžeme si vybrať naše vlastné myšlienky, perspektívu, uhol pohľadu, názor a vieru my sami. Tak sa staneme svojimi vlastnými autoritami. 

Astrológia ako Koncept

Priamo povedané Astrológia nie je výnimka pre toto pravidlo. Ak sa prikloníme k tomuto konceptu, že 'Jeden je zrkadlom pre to Druhé' okamžite môžeme pochopiť, čo Astrológia je v jej podstate.

Nádherné, precízne a úžasné zrkadlo. Zrkadlo toho, do čoho sme sa narodili

vstupom na tento svet. Progresia daných planetárnych pozícií nám zrkadlí, ako sme sa vyvinuli vo vnútri. A hlavné planetárne Tranzity nám prinášajú hlbšie pochopenie životných situácií. Vedia nám pomôcť predvídať veci v budúcnosti a veľa iných skvelých vecí. Astrlógia taktiež patrí medzi Vesmírne Zákony 6. úrovne a teda je mojou prirodzenou nosnou životnou filozofiou.

379264847_3148081562161602_7231311598595689333_n.jpg
313433017_2943987892570971_7569995239110720652_n.jpg

Zákony Vesmíru

Ak pochopíme najznámejšiemu zákonu Vesmíru, ktorému podliehame, ktorým je Zákon Zrkadlenia, náš život nadobudne viac ľahkosti. Zákon zrkadlenia jednoducho znamená, že to, čo sa deje v našej vnútornej realite, je priamo odzrkadlené vo vonkajšej realite. To je všetko. Jednoduché. :) Toto však zahŕňa vedomie, podvedomie aj nevedomie. Je to jednoduchý dizajn, ktorý nám pomáha porozumieť tomu, kto sme a je to dokonca to isté aj pre samotný Vesmír. Vesmír sa učí počas toho, ako sa učíme mi a expanduje s nami. Neexistuje žiadna skutočná separácia medzi tebou a Vesmírom. Ty nie si TU a on je niekde Tam.

​Sme v jednote a existujeme zároveň. Jediné oddelenie, ktoré existuje, je naše presvedčenie o ňom. Tento koncept ako taký, bol pochopení a zdieľaní mnohými ľuďmi, ktorí sa dostali za určitú úroveň vedomia. V tomto momente pochopenia celku – už neexistuje singularita a teda ani žiadne Ja či Ty – iba MY.

bottom of page